Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jednodniowe wycieczki - Odzież i sprzęt na wędrówki

Salomon

Salomon został założony w 1947 roku w samym sercu Alp Francuskich z myślą o ustanowieniu nowych standardów w sportach górskich. Skupiając się na innowacjach, Salomon nieustannie opracowuje nowe obuwie, odzież i sprzęt do różnych aktywności na świeżym powietrzu, aby móc stawić czoła nowym wyzwaniom, osiągać najlepsze wyniki i, co ważniejsze, dobrze się bawić! We własnym centrum projektowym firmy Annecy Design Center, oddani inżynierowie, projektanci i sportowcy pracują razem nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań i produktów. Uczyń z natury swój plac zabaw i ciesz się swoją wolnością!

Topowe kategorie

Odkrywaj bestsellery Salomon

Topowe aktywności

Dowiedz się więcej o Salomon

Bieganie to wyjątkowa rozrywka: to działanie, które nas inspiruje i motywuje. Bez względu na to, czy czy to szlak czy asfalcie, bieganie daje Ci zastrzyk pozytywnej energii i dzięki temu czujesz, że żyjesz. Salomon dzieli się pasją do biegania z tymi wszystkimi, którzy z wychodzą domu i trzymają się swoich celów, dzień po dniu.
Natura jest wolna od narzuconych zasad i uprzedzeń - daje wolność, by być sobą. Niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z ludźmi o podobnych poglądach - przez kilka minut czy dni. Na łonie natury możesz znaleźć swoją własną drogę, zdobyć inspirację i odkryć swoje prawdziwe ""ja"". Oznacza to, że cokolwiek robisz, rób to po swojemu - podążaj dowolną drogą. Twoją drogę

Salomon

836 Produkty
Sortuj