Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Zone3

157 Produkty
Zone3

Zone3 – odzież triathlonowa dla zawodowców i poczatkujących

W wyniku połączenia doświadczenia i nauki powstają produkty wyjątkowe i niezwykle funkcjonalne. Tak też było w przypadku pierwszego stroju triathlonowego brytyjskiej marki ZONE3. W 2007 roku James Lock, odnoszący niegdyś sukcesy triathlonista, rozpoczął badania na Uniwersytecie w Loughborough nad opracowaniem nowego neoprenowego stroju, który został tak dobrze przyjęty przez triathlonistów, iż postanowił on w 2009 roku założyć markę Zone3. Oferuje ona odzież triathlonową dostosowaną nie tylko do pływania, lecz również do biegania i jazdy na rowerze. Dzięki innowacyjnym detalom i wysokiemu komfortowi produkty tej marki zyskały uznanie wśród miłośniczek i miłośników triathlonu na całym świecie.

Sortuj
 
Strona 1 z
3

Profesjonalna odzież triathlonowa Zone3

Profesjonalna odzież triathlonowa Zone3 jest bezsprzecznie jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najszerzej stosowanych wśród zawodników marek dedykowanych dla tej wymagającej dyscypliny sportu. Kombinezony do triathlonu muszą być przystosowane do pływania, biegu i kolarstwa, a ich zmiana w trakcie wyścigu powinna być jak najmniej inwazyjna i wymagająca. Opracowanie optymalnego wykorzystania pianki neoprenowej, zamków, zapięć, mankietów i innych detali kombinezonu pozwoliło marce Zone3 na zdobycie uznania wśród wielu doświadczonych i utytułowanych mistrzów dyscypliny.

Zone3 pianka

Dlaczego Zone3?

Znaczenie marki w świecie triathlonowym zostało zawarte w samej nazwie, która choć niezrozumiała dla postronnych osób, dla znawców dyscypliny wydaje się być całkowicie oczywista. Określenie Zone3 używane jest przez trenerów do opisania tempa utrzymywanego na dystansie podczas wyścigu – momentu, w którym zawodnik osiąga szczyt swoich możliwości fizycznych i wykorzystuje go tak, by zakończyć wynik z jak najlepszym rezultatem. W kontekście odzieży triathlonowej może odnosić się przede wszystkim do wygody i swobody ruchu gwarantowanej podczas każdego poszczególnego etapu, prowadzącej do minimalizowania strat i budowania przewagi nad przeciwnikami. Pianki i odzież triathlonowa Zone3 mają sprzyjać śrubowaniu najlepszych wyników, poprawianiu życiowych osiągnięć i zdobywaniu kolejnych sukcesów w wodzie i na lądzie.

Triathlon jest połączeniem kolarstwa, pływania i biegu odbywającym się na długim dystansie przy użyciu minimalnego wyposażenia dodatkowego. Jest wycieńczający i wymagający niezwykłej kondycji, dlatego tak ważną rolę odgrywa w nim optymalne przygotowanie ciała i wykorzystanie wszystkich dostępnych rozwiązań wspomagających, w tym idealnie dopasowanej odzieży.

Neopreny Zone3 – innowacja w każdym calu

Każda z powstających serii pianek do pływania dostępnych w ofercie marki opiera się o doskonale przemyślany projekt celujący w konkretne właściwości odzieży triathlonowej oraz wymagania samych zawodników. Marka od początku stawia na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, doskonaląc wprowadzane do sprzedaży modele w oparciu o otrzymywane od zawodników informacje zwrotne. Sam twórca marki, James Lock, był wielokrotnym amatorskim Mistrzem Świata w Aquathlonie i Duathlonie oraz zawodnikiem triathlonowym na poziomie Elite. Jego wewnętrzna wiedza o sporcie okazała się bezcenna w budowaniu reputacji i rozpoznawalności marki.

Wśród ciekawszych propozycji wprowadzonych na stałe do pianek triathlonowych są silikonowe mankiety na nogawkach i rękawkach neoprenów, zaproponowane po raz pierwszy przez Zone3 i wykorzystywane obecnie także przez wiele innych marek konkurencyjnych. Ich wykorzystanie miało na celu przede wszystkim ułatwienie zawodnikom zdejmowania pianki podczas wyścigu. Rozwiązanie wprowadzano stopniowo do kolejnych kolekcji, a na dzień dzisiejszy pojawia się we wszystkich modelach marki, począwszy od pianek dla początkujących z serii Advance i Vision, przez pianki dla doświadczonych zawodników (Aspire i Vanquish) po pianki dla zawodowców z poziomu Elite (Victory D). W ofercie marki pojawiła się także odzież triathlonowa przystosowana do potrzeb biegu i pływania, wykorzystywana przede wszystkim podczas zawodów Swimrun.

Odzież triathlonowa Zone3 w sklepie Addnature.pl

Podstawą każdej nowej kolekcji Zone3 miała być innowacja i dopracowanie modeli w każdym calu. Z tego też względu kombinezony i pianki triathlonowe dostępne w ofercie marki oraz w sklepie Addnature.pl zostały podzielone na kilka kluczowych kolekcji dopasowanych do potrzeb zawodników na podstawie planów treningowych i indywidualnych preferencji. Przygotowane przez markę pianki spełniają wymogi zawodników na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących amatorów rozpoczynających przygodę z triathlonem, po doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, wśród pianek Zone3 znajdzie się rozwiązanie dla każdego sportowca gotowego podjąć się wyzwania triathlonowego.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.