Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Spodnie ocieplane

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Spodnie ocieplane

Wiadome jest, że wszelkie zimowe aktywności wiążą się z uprzednim odpowiednim przygotowaniem. Należy się wyposażyć nie tylko w odpowiedni sprzęt do danego sportu, ale też specjalną odzież, która ochroni nas w zimnych temperaturach.

Bardzo dużo mówi się o specjalnych sportowych kurtkach zimowych, natomiast nie można zapominać, że ogromną rolę odgrywają także spodnie ocieplane. Dlatego też na AddNature posiadamy bogatą ofertę tego typu spodni, które sprawdzą się zarówno wśród kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Warto sięgnąć po produkty od sprawdzonych producentów takich jak np. Carinthia czy Black Diamond.

Ponadto większość z naszych modeli to nie tylko artykuły zimowe, ale także całoroczne, ponieważ można z nich korzystać zarówno podczas zwykłych miejskich outdoorowych wędrówek, jak i przy wspinaczkach alpinistycznych, narciarskich lub tradycyjnych.

Spodnie outdoorowe na zimę

Spodnie outdoorowe na zimę to przede wszystkim syntetyczne lub puchowe produkty, które idealnie dopasowują się do ciała, zapewniając nie tylko ciepło, ale też nieograniczoną swobodę ruchów przy każdej aktywności.

Choć większość spodni jest wykonana z ekologicznego puchu kaczek i gęsi lub wełny, to doskonale przepuszczają one parę wodną i pot, dzięki czemu niezależnie od temperatury cały czas mamy uczucie suchości.

Jeśli zaś chodzi o zewnętrzny materiał, to jest to nic innego jak syntetyczny w 100% pochodzący z recyklingu poliester lub poliamid, który nie tylko świetnie izoluje nasze ciało od zimna, ale jest jeszcze wysoce trwały i wodoodporny. Dzięki temu spodnie sprawdzają się w każdych warunkach i służą przez naprawdę wiele długich lat.

Turystyka piesza i rekreacja zimowa to jedne z najczęstszych aktywności, podczas których sięga się po spodnie ocieplane, bowiem zwłaszcza podczas dynamicznego ruchu bardzo ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała we wszystkich aspektach. Spodnie te sprawdzają się idealnie podczas wędrówek głównie przez dopasowanie, ale także dzięki licznym szczelnym przegródkom na drobiazgi oraz specjalnemu wyprofilowaniu, zapewniającemu komfort i lekkość noszenia.