Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Pierwsza pomoc

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Sprzęt do pierwszej pomocy

Bezpieczeństwo to kwestia najważniejsza, o której musimy pamiętać praktycznie na każdym etapie swojego życia, podczas codziennych czynności, pracy ty też sportu i rozrywki. Często sytuacje zagrażające naszemu zdrowiu lub nawet życiu dzieją się niespodziewanie, a wtedy o skutkach takich zdarzeń często decyduje to, czy przygotowaliśmy się wcześniej na ich wystąpienie. Warto więc wyposażyć się w podstawowy sprzęt do pierwszej pomocy np. w formie apteczki zawierającej wszelkie niezbędne akcesoria. Taką apteczkę warto mieć zawsze przy sobie, a w szczególności wtedy, gry wybieramy się np. w góry, na długi spacer, na przejażdżkę rowerem itd.

Co powinna zawierać podstawowa apteczka?

Dobra apteczka pierwszej pomocy to taka, którą zawsze mamy przy sobie. Trzeba jednak pamiętać, że apteczka powinna zabierać również kilka ważnych akcesoriów, aby w razie zagrożenia móc skutecznie poradzić sobie z problemem. Podstawowym elementem każdej apteczki powinna być z pewnością folia NRC, która chroni przed wychłodzeniem lub też przed przegrzaniem organizmu oraz środek dezynfekujący do ran. Ponadto zestaw różnego rodzaju opatrunków, bandaży, plastrów i innych tego typu akcesoriów również powinien znaleźć się w apteczce tak samo, jak rękawiczki jednorazowe, które będą chronić nas oraz osobę, której udzielamy pomocy. Apteczkę warto wyposażyć również w chustę trójkątną, która może się przydać podczas złamań, lub też w różnego rodzaju podstawowe leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwbiegunkowe, przeciwalergiczne itd. W przypadku apteczek turystycznych warto, aby znalazły się w nich również takie produkty jak przyrząd do wyciągania kleszczy, preparat odstraszający kleszcze i komary, plastry na otarcia i odciski itd.

Sprzęt do pierwszej pomocy dostępny w Addnature

W naszym sklepie Addnature znajdą Państwo wszelkiego rodzaju sprzęt do pierwszej pomocy, który z pewnością świetnie sprawdzi się zarówno jako zabezpieczenie na co dzień, jak i podczas wycieczek w góry, jazy na rowerze czy innych tego typu aktywności daleko od domu. W naszej ofercie posiadamy również gotowe zestawy w formie apteczek, w których znajduje się wszystko to, co jest potrzebne w przypadku konieczności udzielenia komuś pierwszej pomocy.