Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Butelki na paliwo płynne

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
MSR Nakrętka do butelek z paliwem Zabezpieczenie przed dziećmi
MSR Nakrętka do butelek z paliwem Zabezpieczenie przed dziećmi
MSR
Nakrętka do butelek z paliwem Zabezpieczenie przed dziećmi
MSRP 70,99 zł 39,00 zł
- 45 %
SALE
Optimus Zatyczka do butelki z paliwem z zabezpieczeniem przed dziećmi Dzieci, czarny
Optimus Zatyczka do butelki z paliwem z zabezpieczeniem przed dziećmi Dzieci, czarny czarny
Optimus
Zatyczka do butelki z paliwem z zabezpieczeniem przed dziećmi Dzieci, czarny
72,00 zł
SALE

Butelki na paliwo grillowe

Marka Addnature obecna jest na wielu rynkach europejskich. Swoje siedziby ma między innymi w Niemczech, Francji oraz Szwecji. Specjalizuje się w dostarczaniu pasjonatom sportów typu outdoor wszelkich niezbędnych do tego produktów. Uznanie zyskała dzięki wysokiej jakości wyposażeniu oraz akcesoriom przeznaczonym dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Oferta sklepu Addnature.pl

Asortyment sklepu Addnature.pl obejmuje, lecz nie ogranicza się do zapewniania swoim klientom ekwipunku koniecznego do podróżowania, biwakowania, kajakarstwa, biegania, kolarstwa czy wspinaczki. Ponadto dostępny jest szeroki wachlarz odzieży i obuwia sportowego. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci o różnych upodobaniach oraz wymaganiach.

Butelki na paliwo grillowe

Butelki na paliwo grillowe przydają się przechowywania i bezpiecznego transportowania niewielkich ilości paliwa czy nafty. Sklep Addnature.pl oferuje butelki o różnej pojemności. Dostępne w sprzedaży internetowej są między innymi modele o pojemności 250ml, 600m, czy nawet 1,5l.

Hermetyczna konstrukcja uniemożliwia wyciek paliwa, chroniąc tym samym osoby w pobliżu butelki, a także środowisko. Materiał, z którego wykonane zostały butelki na paliwo grillowe, zapewnia trwałość oraz bezpieczeństwo.

Butelki na paliwo dostępne w sklepie Addnature.pl są lekkie oraz łatwe w transporcie. Trwała konstrukcja, gwarantuje stabilne utrzymanie płynu w butelce. Tego typu butelki są bardzo przydatne w celu sprawnego przeniesienia oleju napędowego, paliwa, płynnego gazu czy nafty do kuchenki. Nadają się do przygotowania wszelkich rodzajów paliw płynnych. Są odporne na uderzenia, otarcia, upadki na ziemię czy inne uszkodzenia mechaniczne.

Butelki na paliwo grillowe posiadają specjalne zamknięcie z uszczelką, które uniemożliwi dziecku dostęp do niebezpiecznej cieczy. Dzięki wyjątkowemu procesowi hartowania są one niezwykle stabilne i stałe pod względem ciśnienia. Butelki posiadają oznakowania, dzięki którym osoby postronne będą wiedziały, jaka ciecz jest transportowana.

Oprócz butelek na paliwo sklep Addnature.pl oferuje także specjalne nakrętki-korki, które są kompatybilne ze wszystkimi obecnymi na stronie butelkami.