Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Skrzynie transportowe

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Skrzynie turystyczne Peli ułatwiające podróżowanie

Amerykańska firma Pelican powstała w 1976 roku w Torrance w Californii. Dave Parker, który był od 11 roku życia nurkiem, dobrze wiedział, że brakuje takich produktów, które zapewniałyby pełną ochronę przed przeciekaniem. Postanowił zmienić tę sytuację i wspólnie z żoną Arline w garażu swojego domu zaczęli pierwsze próby stworzenia odpornych skrzyń.

Skrzynie turystyczne

Obecnie produkty Peli – dostępne pod tą nazwą na terenie Europy – są cenione na całym świecie i używane zarówno przez wymagających sportowców, jak i przez służby mundurowe. Wykonane z odpowiednich materiałów, zapewniają najwyższy poziom ochrony przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Skrzyniom Peli niestraszne uszkodzenia mechaniczne ani niesprzyjające warunki pogodowe – zniosą wilgoć, skoki temperatury, różnice ciśnienia, a także wysoki poziom zapylenia. Dzięki odpowiedniej konstrukcji wnętrze skrzyni jest osłonięte – historie użytkowników pokazują, że przechowywane w nich produkty były bezpieczne nawet podczas tsunami czy ataku rakietowego.

Surowe kontrole jakości jakim podlegają produkty marki potwierdzone licznymi certyfikatami ISO, zapewniają że kupując produkty Peli użytkownik ma pewność najwyższej jakości. Peli proponuje użytkownikom unikalną Bezwarunkową Gwarancję – ze względu na przepisy prawne obowiązujące w niektórych krajach nie może zapewniać dożywotniej gwarancji, jednak użytkownik zawsze ma możliwość reklamowania kupionych skrzyń.

Wybór odpowiedniej skrzyni turystycznej

Oferta produktów Peli jest bardzo bogata, do dyspozycji klientów oddany jest duży wybór modeli skrzyń o różnych rozmiarach. Produkty Peli mają zapewniać ochronę nawet w warunkach dużych zmian ciśnienia dlatego w korpusie umiejscowiony został zawór rozszczelniający – pozwala on na łatwiejsze otworzenie wieka skrzyni. Istnienie tego zaworu jest gwarancją bardzo wysokiej szczelności jaką zapewnia skrzynia.

Wybierając odpowiedni model skrzyni dopasowany do swoich potrzeb można skorzystać z różnych rodzajów wypełniania – od pustych modeli do samodzielnego zapakowania, po takie ze specjalna gąbką „pick’n’click”, które umożliwiają samodzielne ukształtowanie i dopasowanie do przechowywanego przedmiotu, aż po te z piankową wkładką z przegródkami, które można dowolnie dopasowywać.

Rozmiary skrzyń turystycznych

Potrzeby turystów i osób użytkujących skrzynie turystyczne są bardzo zróżnicowane. Zapewnienie każdemu możliwości wybrania odpowiedniego modelu skrzyni może być trudne, dlatego Peli proponuje rozmaite rozmiary i kształty swoich produktów.

Najmniejsze modele skrzyń turystycznych Peli tworzone są z myślą o przechowywaniu niewielkich przedmiotów, np. telefonu komórkowego, kart SD, dysków zewnętrznych. Dla turystów podróżujących w trudnych warunkach – gdzie temperatura jest bardzo niska lub wysoka, lub ze względu na wysokie zapylenie może dojść do uszkodzenia sprzętu – takie skrzynie są bardzo korzystnym rozwiązaniem. Większe modele sprawdzą się do przechowywania laptopów, tabletów, a także wrażliwych przedmiotów, np. broni, replik broni, pamiątek i cennych przedmiotów. Bardzo dobra odporność na uszkodzenia pozwala na wieloletnie korzystanie ze skrzyń turystycznych i zapewnia ich wysoką jakość.

W przypadku gdy użytkownikowi zależy na przewożeniu i przechowywaniu dużych i ciężkich rzeczy warto wybrać model skrzyni turystycznej z kółkami i wyciąganym uchwytem. Modele takie swoim wyglądem przypominają walizki i zapewniają wysoki komfort przewożenia przedmiotów – kółka wykonane z wysokiej jakości materiałów umożliwiają komfortowe użytkowanie nawet przez wiele lat.

Skrzynie turystyczne Peli w Addnature.pl

Sklep internetowy Addnature.pl proponuje swoim klientom bogaty wybór skrzyń turystycznych różnego rodzaju. Turyści podróżujący w ekstremalnych warunkach oraz osoby, które szukają produktów zapewniających wysoki poziom ochrony przewożonych w bagażu przedmiotów mogą skorzystać z propozycji marki Peli. Wysoka jakość potwierdzona wieloletnim działaniem na rynku oraz licznymi certyfikatami pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.