Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Asekuracja statyczna

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Akcesoria do asekuracji statycznej

Dobór odpowiedniego sprzętu do przeprowadzenia bezpiecznej asekuracji statycznej nigdy nie powinien być dziełem przypadku. Dlatego też koniecznie zobacz, co mamy w ofercie naszego sklepu, by dobrać jak najlepszy i jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt asekuracyjny.

Najlepsze akcesoria do asekuracji statycznej

Urządzenia asekuracyjne, jakie Ci dziś proponujemy, mogą z powodzeniem funkcjonować jako bezpieczne bloki zaciskowe, które sprawdzą się doskonale zarówno w pionowych, jak i w poziomych szczelinach skalnych, a co więcej – najnowsze generacje urządzeń asekuracyjnych mogą być z powodzeniem stosowane podczas asekuracji przy wspinaczce lodowej.

Co oferuje najnowsza generacja urządzeń asekuracyjnych?

Pierwszą, zauważalną zaletą jest zmniejszenie wagi aż o 10% w stosunku do poprzednich modeli. Geometria urządzeń oferuje doskonale wyważone proporcje pomiędzy wagą i wytrzymałością urządzeń, która nie zmniejszyła się wraz ze zmniejszoną w procentach wagą. Dogodne ustawienie urządzeń asekuracyjnych możliwe jest z wykorzystaniem tylko jednej ręki, poprawiając bezpieczeństwo w momentach kryzysowych.

Zawiesia asekuracyjne dostępne są obecnie w wielu rozmiarach, przy czym w przypadku części z nich zainstalowana została wygodna dźwignia pociągowa, dzięki której zwisają one zwinięte, gdy są nieużywane, w celu zaoszczędzenia miejsca, a ich użycie w razie potrzeby jest bardzo szybkie.

Wygodne stopery wspinaczkowe

Stopery wykorzystywane dziś podczas wspinaczki, są zastępcami stosowanych niegdyś klinów. W znaczny sposób ułatwiają wspinaczkę, czyniąc je przyjemniejszą i bezpieczniejszą czynnością. Mogą one być używane w przypadku praktycznie każdego rodzaju skały, zarówno przy wapieniach, jak i granitach.

Akcesoria wspinaczkowe do asekuracji statycznej, jakie proponujemy Ci w swojej ofercie, to prawdziwa rewolucja na rynku. Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo, to niewątpliwe atuty naszego asortymentu.