Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Liny pomocnicze

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • pomarańczowy
  • niebieski
  • biały
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Climbing Technology Extender DY PRO Pętla 10mm/55cm, pomarańczowy/biały
Climbing Technology Extender DY PRO Pętla 10mm/55cm, pomarańczowy/biały pomarańczowy/biały
Climbing Technology
Extender DY PRO Pętla 10mm/55cm, pomarańczowy/biały
52,99 zł
SALE
Climbing Technology Extender Chusta NY 12cm, czarny/niebieski
Climbing Technology Extender Chusta NY 12cm, czarny/niebieski czarny/niebieski
Climbing Technology
Extender Chusta NY 12cm, czarny/niebieski
22,99 zł
SALE
Climbing Technology Extender NY PRO Pętla Pętla stożkowa 18/25mm 12cm, czarny/niebieski
Climbing Technology Extender NY PRO Pętla Pętla stożkowa 18/25mm 12cm, czarny/niebieski czarny/niebieski
Climbing Technology
Extender NY PRO Pętla Pętla stożkowa 18/25mm 12cm, czarny/niebieski
22,99 zł

Liny pomocnicze

Liny do wspinaczki górskiej i sportowej to niezbędnik dla każdego, kto próbuje zadbać o swoje bezpieczeństwo. Liny pomocnicze pozwalają na pokonywanie każdej odległości w trakcie wspinaczki wysokogórskiej oraz sportowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed upadkiem. Dodatkowo liny z naszej oferty są pomocne w rozwijaniu umiejętności wspinania w każdych warunkach.

Liny pomocnicze oprócz bezpośredniego zastosowania we wspinaczce, świetnie sprawdzają się do przytraczania akcesoriów przydatnych w trakcie pokonywania kolejnych odległości. Proponujemy różnego rodzaju liny pomocnicze, pozwalające na utrzymanie ciężaru akcesoriów wspinaczkowych, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Odpowiednio dobrane liny pomocnicze mają szerokie zastosowanie we wspinaczce. Proponujemy liny pomocnicze do wspinaczki:

  • lodowej,
  • turystycznej,
  • tradycyjnej,
  • wielowyciągowej,
  • bouldering,

Liny do wspinaczki wysokogórskiej i nie tylko

W ofercie oprócz wielofunkcyjnych lin pomocniczych posiadamy szeroki wybór lekkich taśm do chust ekspresowych o różnych długościach i szerokościach. Chusty są odpowiedzialne za utrzymanie karabińczyka w dogodnym dla wspinania miejscu, a także są niezwykle odporne na ścieranie, co stanowi doskonałe zabezpieczenie przed upadkiem.

Dostępne w sklepie internetowym liny pomocnicze do wspinaczki, posiadają sporą wytrzymałość na rozciąganie. W zależności od tego każdy znajdzie linę dostosowaną do rodzaju uprawianej wspinaczki, jak i wagi osoby, która będzie z niej korzystała.

Oprócz pojedynczych lin pomocniczych do wspinaczki oferujemy możliwość zakupu zestawu pakowanego po trzy lub sześć sztuk, wyróżniającego się wysoką odpornością na ścieranie. Zestawy lin pomocnicze dostępne w naszej ofercie są wykonane z materiały typu Dynex odpornego na zerwanie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza seria Black Diamond Standard Dogbone będąca niezawodna w trakcie wspinaczki na uprzęży oraz w projekcie trasowym.

Proponujemy wysokiej jakości pętle alpejskie Ekspress zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze wspinaczką. Bogaty wybór lin pomocniczych do wspinaczki pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania dla siebie. Nasze liny pomocnicze posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, spełniając tym samym regulacje prawne i wszelkie standardy bezpieczeństwa. Wysoka jakość wykorzystanych do produkcji materiałów, pozwala bezpieczną wspinaczkę w każdych warunkach atmosferycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.