Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Crash pady

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Crash pady wspinaczkowe

Crash pady to rodzaj materacy wykorzystywanych do boulderingu, czyli wspinaczki na niskich skałkach. Crash pad zabezpiecza przed upadkiem z niewielkiej wysokości, przy czym jego głównym zadaniem jest odpowiednia amortyzacja przed wszelkiego rodzaju kamieniami, korzeniami i innymi nierównościami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą crash padów dostępnych w naszym sklepie.

Crash pady wspinaczkowe – jak dobrać najlepszy?

Wybierając odpowiedni dla siebie crash pad, weź pod uwagę nie tylko jego rozmiar – chociaż on również ma on duże znaczenie. Jednak oprócz niego zwróć uwagę również na odpowiedni system nośny, a także rodzaj wypełnienia i materiału zastosowanego jako powłokę zewnętrzną.

Są to wyjątkowo ważne elementy, jako że dobry crash pad będzie rozkładany na niezbyt sprzyjającym do jego rozkładania terenie. Chodzi zatem o zapewnienie ochrony przed bolesnym i potencjalnie niebezpiecznym upadkiem, a także o odporność na uszkodzenia mechaniczne. Często materace są zbudowane w taki sposób, aby były one twarde z zewnątrz i miękkie w środku. Zapewnia to lądowanie na płaskim materacu i pełną amortyzację.

Jakie udogodnienia gwarantują crash pady od Addnature?

Przede wszystkim crash pad musi być wygodny w przenoszeniu. Dojście do docelowego miejsca boulderingu potrafi zająć nieco czasu, dlatego też ważne jest postawienie na model wyposażony w wygodne paski na ramiona, pas biodrowy, czy też dodatkowe uchwyty, dzięki którym przenoszenie materaca stanie się jeszcze wygodniejsze.

Etyczna produkcja crash padów dostępnych w sklepie Addnature

Stawiamy na oferowanie naszym odbiorcom produktów sportowych pochodzących przede wszystkim od firm dbających o to, by cały proces produkcji, od samego początku, aż do końca, był w pełni etyczny, biorąc tutaj pod uwagę zarówno zapewnienie członkom personelu godziwych warunków pracy i adekwatnego wynagrodzenia, a także poszanowanie środowiska naturalnego, nie emitując do niego szkodliwych substancji chemicznych. Kontrolą warunków pracy i produkcji zajmuje się m.in. niezależna organizacja pozarządowa Fair Wear Foundation.