Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Lornetki i lunety

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Lornetki turystyczne

Lornetka turystyczna to podstawowe wyposażenie każdego miłośnika trekkingu. To dzięki nim możliwa jest obserwacja przyrody, a także odnajdywanie tras oddalonych od szlaku, co zmniejsza ryzyko zgubienia się podczas spaceru. Dlatego planując wycieczkę krajoznawczą po terenach wyróżniających się niecodziennym krajobrazem, warto zabrać ze sobą funkcjonalne akcesoria turystyczne.

Lornetki turystyczne to akcesoria, które sprawdzają się w wielu przestrzeniach – nie tylko w górach, ale również w mieście. To dzięki nim możliwe jest zobaczenie rzeczy, które są oddalone i niemożliwe do zweryfikowania. W sklepie Addnature posiadamy lornetki turystyczne o wielu parametrach technicznych, dzięki czemu każdy dobierze akcesorium dostosowane do jego potrzeb.

Posiadamy między innymi:

  • lornetki monokularowe,
  • lornetki binokularowe.

Oba rodzaje różnią się od siebie nie tylko ilością lunet, ale również wykorzystanymi w ich produkcji obiektywów oraz pryzmatów.

Lornetki turystyczne w Addnature

W naszym sklepie internetowym posiadamy lornetki turystyczne jedynie najlepszych producentów Silva oraz Minox. Sprawdzone lornetki to gwarancja komfortu patrzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i dokładności obrazu.

Proponowane przez nas lornetki turystyczne wyróżniają się szerokim polem widzenia, co znacznie ułatwia wykrywanie szybko poruszających się obiektów nawet na dużych odległościach.

Na szczególną uwagę zasługują lornetki monokularowe, których kompaktowa forma pozwala na schowanie ich do kieszeni i zabranie na każdą, nawet najbardziej wymagającą wyprawę. W ofercie posiadamy także lekkie modele binokularowe, doskonale sprawdzające się do obserwacji ptaków oraz zwierząt.

Lornetki turystyczne o minimum 10-krotnym przybliżeniu są przeznaczone dla prawdziwych miłośników trekkingu. To właśnie tego typu lornetki ułatwiają podróżowanie, a jednocześnie umożliwiają podziwianie przyrody bez ryzyka upadku. Tego typu lornetki są już dużo większe i wymagają specjalnego etui do przenoszenia.

Na jakie cechy lornetek turystycznych zwrócić uwagę?

Lornetki turystyczne są odporne na zniszczenia, a ich wodoszczelna konstrukcja pozwala na swobodne użytkowanie nawet w przypadku niepogody. To szczególne ułatwienie dla tych, którzy nie zważając na opady deszczu pragną obcować z naturą i nie rezygnują z wypraw.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lornetek turystycznych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a także doskonały obraz podczas ich użytkowania.