Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Mapy

5 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • Sea to Summit TPU Guide 2

Kolor

  • biały
  • czarny
  • przezroczysty

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 3
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Sea to Summit TPU Guide Mapnik L, przezroczysty/czarny
Sea to Summit TPU Guide Mapnik L, przezroczysty/czarny przezroczysty/czarny
Sea to Summit
TPU Guide Mapnik L, przezroczysty/czarny
MSRP 191,99 zł 179,00 zł
Silva Map Measurer Path
Silva Map Measurer Path
Silva
Map Measurer Path
MSRP 124,99 zł 89,00 zł
- 28 %
Silva Map Case L
Silva Map Case L
Silva
Map Case L
MSRP 164,99 zł 99,00 zł
- 40 %
Sea to Summit TPU Guide Mapnik M, przezroczysty/czarny
Sea to Summit TPU Guide Mapnik M, przezroczysty/czarny przezroczysty/czarny
Sea to Summit
TPU Guide Mapnik M, przezroczysty/czarny
167,99 zł
Sea to Summit Waterproof Mapnik L
Sea to Summit Waterproof Mapnik L
Sea to Summit
Waterproof Mapnik L
129,99 zł

Mapy turystyczne

Trudno jest wyobrazić sobie trekking bez dobrej mapy turystycznej oraz małego notesu, w którym każdy miłośnik przyrody zapisuje najważniejsze informacje o swoim położeniu oraz odkrytych roślinach czy zwierzętach. Pomimo popularności GPS-u wiele osób decyduje się na zabranie ze sobą zwyczajnej mapy turystycznej, która będzie przydatna w momencie utraty zasięgu lub chęci odcięcia się od technologii.

Ze względu na zmienne warunki pogodowe warto także pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu mapy oraz materiałów papierniczych przed zamoczeniem. Doskonale do tego sprawdzą się wodoodporne akcesoria turystyczne.

Mapy turystyczne i notesy przydatne w trakcie trekkingu

Mapa turystyczna z odpowiednio zaznaczonymi szlakami, pozwala na bezproblemowe odnalezienie się w terenie. Dlatego każda osoba, która wybiera się na trekking, niezależnie w jakich rejonach, powinna zawsze mieć ze sobą mapę. Ciekawym pomysłem jest również zabranie ze sobą małego notesu, gdzie w razie potrzeby zawsze można zapisać informacje bądź dane dotyczące aktualnego położenia, co na pewno ułatwi odnalezienie się w terenie.

Proponujemy notesy turystyczne z serii Rite in the Rain, które są odporne na zabrudzenia, a także opady deszczu czy pot. Można na nich swobodnie pisać wszystkimi narzędziami, których tusz nie zawiera w składzie wody. Posiadamy notesy w różnych rozmiarach, dzięki czemu są można je schować w dowolnym, łatwo dostępnym miejscu. W samym notesie znajdują się tabele przelicznikowe oraz miejsce na dowolne zapiski.

Akcesoria do map i notesów turystycznych w Addnature

Wiele map turystycznych, pomimo zapewnień producenta, przemaka w trakcie niepogody. Dlatego wybierając się na trekking, warto zabrać ze sobą specjalne etui na mapy turystyczne, które uchroni przed zamoknięciem.

W sklepie Addnature posiadamy przezroczysty pokrowiec TPU do map w różnych rozmiarach. Materiał jest wodoodporny, a także chroni mapę przed promieniowaniem UV. Dodatkowo zamek błyskawiczny zapobiega dostawaniu się do wnętrza pokrowca pyłu i zanieczyszczeń w trakcie wędrówki.

Ciekawym rozwiązaniem są również kieszenie na mapy wykonane z wodoodpornego materiału. Tego typu akcesorium turystyczne można przyczepić do plecaka bądź bezpośrednio do spodni turystycznych.