Addnature sklep internetowy - addnature
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY
Monitory aktywności
Wśród urządzeń monitorujących aktywność są zarówno proste monitory tętna, które pomogą Ci nadać tempo Twoim biegom, jak i zegarki z ekranem dotykowym, które mogą śledzić Twoje wędrówki, odtwarzać muzykę, a nawet mierzyć poziom tlenu we krwi. Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, znajdziesz urządzenie, które pomoże Ci w treningu - od wysokościomierza, przez nagrywanie sesji surfingowych, po nawigację po polu golfowym. Wiele urządzeń posiada funkcję ładowania energią słoneczną, dzięki czemu możesz pozostać na zewnątrz dłużej. Niektóre zegarki z tej kategorii są zsynchronizowane z aplikacjami, dzięki czemu możesz prowadzić rejestr swoich aktywności, a nawet korzystać z Google Pay, aby zrobić zakupy.

Monitory aktywności

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Monitory aktywności sportowej

Zegarki sportowe, a dokładnie monitory aktywności sportowej, to jeden z najpopularniejszych gadżetów ostatnich lat. Nie tylko wskazują godzinę, ale równie liczą kroki i pokazują ilość spalonych kalorii. Zegarki sportowe posiadają również o wiele więcej funkcjonalności, które pozwalają na kontrolowanie aktywności sportowej, a także pomagają w osiąganiu lepszych wyników.

Monitory aktywności sportowej w sklepie Addnature

W ofercie naszego sklepu proponujemy monitory aktywności sportowej jedynie od sprawdzonych producentów akcesoriów dla biegaczy oraz profesjonalnych sportowców. Producenci takich marek jak Garmin, Sigma Sport oraz Suunto to gwarancja najlepszej jakości, oraz dokładności dokonywanych pomiarów. Poszczególne modele zegarków posiadają funkcje niezbędne do zwiększania swojej wydajności oraz kontrolowania ilości spalanych kalorii. Dodatkowo łączność z GPS oraz synchronizacja z aplikacjami na smartfony umożliwia maksymalne wykorzystanie zegarków sportowych.

Jakie parametry można zmierzyć za pomocą zegarka sportowego?

W zależności od potrzeb użytkowania, monitory aktywności sportowej mierzą takie parametry jak:

  • tętno,
  • poziom tlenu we krwi,
  • dystans i wydajność podzieloną na minuty,
  • liczbę spalonych kalorii,
  • jakość i długość snu,
  • ciśnienie.

W nowoczesnych monitorach aktywności sportowej możliwy jest wybór rodzaju aktywności. W ten sposób pomiar dokonywany za pomocą zegarka z pewnością będzie bardziej precyzyjny i da najlepsze wyniki, dzięki którym można zwiększyć swoją wydajność.

Monitory aktywności sportowej dla miłośników trekkingu

W ofercie Addnature posiadamy także zegarki sportowe, które doskonale sprawdzą się dla osób uwielbiających trekking wysokogórski bądź jazdę na rowerze w ekstremalnych warunkach. Dostępne zegarki posiadają funkcję zapamiętywania tras GPS, przy jednoczesnym dokonywaniu pomiarów aktywności fizycznej. Zapamiętane trasy można następnie udostępniać w mediach społecznościowych i innych platformach – również tych poświęconych turystyce.

Jaki zegarek sportowy wybrać?

W zależności od potrzeb wybierać można spośród wielu modeli zegarków monitorujących aktywność sportową. W ofercie posiadamy zegarki wodoodporne dla miłośników sportów wodnych lub terenowych, modele ładujące się za pomocą energii słonecznej oraz podstawowe zegarki, które sprawdzą się dla początkujących sportowców. Na uwagę zasługują również zegarki łatwe w obsłudze i nie wymagające synchronizacji z dedykowaną aplikacją.