Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Gogle

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Szkła

  • dublowany 2
  • Zabarwiony 2

Kolor

  • niebieski
  • biały

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
POC Fovea Mid Clarity Gogle, biały
POC Fovea Mid Clarity Gogle, biały biały
POC
Fovea Mid Clarity Gogle, biały
MSRP 939,99 zł 599,00 zł
darmowa wysyłka
- 36 %
POC Retina Clarity Gogle, niebieski
POC Retina Clarity Gogle, niebieski niebieski
POC
Retina Clarity Gogle, niebieski
MSRP 751,99 zł 499,00 zł
darmowa wysyłka
- 33 %

Gogle narciarskie i snowboardowe

Gogle narciarskie, czy też snowboardowe, jeszcze wciąż przez wiele osób są uważane za zbędny, szpanerski gadżet. Jednak nie jest to prawdą. Każdy szanujący się narciarz, czy też osoba uprawiająca inny rodzaj sportów zimowych doskonale wie, jak ważną odgrywają one rolę dla bezpieczeństwa oczu. Jak wybrać najlepsze gogle dla siebie?

Najważniejsze aspekty doboru gogli narciarskich

W pierwszym kroku zwróć uwagę na rozmiar gogli. Na ogół są one dobrze dopasowane pod względem anatomicznej budowy twarzy damskiej, męskiej i dziecięcej, więc nie powinno być z tym większego problemu. Staraj się nie wybierać zbyt ciasnych modeli, jako że potrafią one ograniczyć pole widzenia i wywierać niekomfortowy ucisk na kości policzkowe.

Kolejnym ważnym aspektem jest kolor soczewki. To właśnie od niego zależy, jakim stopniem intensywności pochłaniania światła odznacza się soczewka. Z reguły im jest ona jaśniejsza, tym lepiej sprawdza się przy pochmurnej pogodzie, kiedy promieniowanie nie jest tak silne. Wybierając kolor soczewki, zastanów się nad tym, gdzie uprawiasz sport najczęściej, a co za tym idzie, jakie są najczęściej panujące warunki pogodowe. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór modeli zawierających dodatkowe soczewki wymienne.

Co zapewniają Ci gogle snowboardowe od Addnature?

Jedną z zalet jest choćby zwiększenie kontrastu kolorystycznego, co pomaga Ci osiągnąć znacznie większy komfort jazdy, a także zagwarantować możliwość szybszej reakcji w razie zagrożenia i w rezultacie – dużo bezpieczniejszą jazdę. Dodatkowym atutem jest zastosowanie m.in. powłoki przeciwmgielnej, jak to ma miejsce m.in. w goglach Red Bull Spect Magnetron. Wiele modeli oferuje możliwość szybkiej zmiany soczewek, gdy jesteś na stoku, co jest ogromnym ułatwieniem w przypadku szybko zmieniających się warunków pogodowych.