Addnature sklep internetowy - addnature
Zaoszczędź do 70%1
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Torebki na ramę

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Torebki na ramę

Mają niewielki rozmiar, lecz niech Cię to nie zmyli! Wielofunkcyjne torby na ramę rowerową mogą odczuwalnie zwiększyć Twoje możliwości spakowania się na rower. Dlaczego warto uzupełnić swój ekwipunek o torby na ramę?

Torby na ramę rowerową – jak dokonać najlepszego wyboru?

Jednym z zalety torby na ramę rowerową jest możliwość zabezpieczenia baterii w E-Bikach przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu Twoja podróż może udać się niemal niezależnie od pogody. Dobrej jakości torby na ramę rowerową są w stanie zmieścić nawet do 6 litrów lub 2 kg obciążenia. Dodatkowe wyposażenie toreb w antypoślizgowe paski zapewnia, że będą one trzymały się pewnie na swoim miejscu.

Wygodne torby dedykowane do zamocowania na ramie rowerowej pozwalają mieć wszelkie najważniejsze drobiazgi zawsze pod ręką, a możliwość zakupu modelu z rolowanymi zamknięciami pozwala na zwiększenie pojemności torby, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Wysokiej jakości torby na ramę w sklepie Addnature

Dostępne w naszym sklepie internetowym torby wykonane są z najlepszych materiałów, cechujących się m.in. właściwościami wodoodpornymi, pozwalającymi skutecznie zabezpieczyć najcenniejsze przedmioty, a także zapewnić do nich szybki dostęp, m.in. dzięki zastosowaniu zewnętrznych, wygodnych kieszonek. Liczne kształty torebek na ramę rowerową pozwala na dobranie najlepszego egzemplarza do wybranego modelu, gwarantując Ci pełną wygodę użytkowania podczas jazdy.

Solidne systemy mocowania toreb rowerowych na ramę obejmują nie tylko paski antypoślizgowe, lecz też zamki błyskawiczne, klamry i inne systemy błyskawicznego wypinania torby. Szybki dostęp do najistotniejszych przedmiotów, bez konieczności zatrzymywania się to niewątpliwy atut toreb na ramę rowerową.

Letnie wyprzedaże w sklepie Addnature

Skorzystaj z aktualnych promocji i kup wybrane modele toreb na ramę rowerową nawet do 42% taniej! Oprócz tego zapisz się także na nasz newsletter, gdzie już na starcie czekają na Ciebie atrakcyjne zniżki, rabaty i bieżące informacje o najlepszych okazjach!