Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Biwak z rodziną - Cieszcie się latem wśród natury

Metody płatności

Przelewy24

W addnature.pl możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę addnature.pl, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.


PayPal

Wraz z systemem PayPal możesz łatwo, szybko i pewnie zapłacić za zamówienie na addnature.pl. Utwórz swoje konto w systemie PayPal i zapłać wygodnie za zamówione produkty. Zazwyczaj po dokonaniu płatności za pośrednictwem systemu PayPal, potwierdzenie zostanie wysłane natychmiast, dzięki czemu zamówienie może być zrealizowane bardzo szybko. Płacenie przez PayPal jest bezpłatne dla klienta – addnature.pl ponosi wszelkie ewentualne koszty.

Nie posiadsz jeszcze swojego konta PayPal? Wystarczy podać swoje konto bankowe na www.paypal.pl i za pomocą kilku kliknięć dokonać rejestracji. Trwa ona zaledwie kilka minut, gdyż jedynymi danymi, które należy podać są adres e-mail, adres korespondencyjny oraz dane bankowe. Dzięki posiadaniu konta PayPal można robić zakupy online szybko, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez podawania swoich danych osobom trzecim.


Karta kredytowa

Wygodnie i pewnie: Płatność za pomocą polecenia zapłaty z Twojej karty kredytowej (VISA albo MasterCard). Wprowadź swój numer karty kredytowej, datę ważności oraz numer weryfikujący a sklep addnature.pl prześle Twoje dane za pomocą bezpiecznego szyfrowania. Jeżeli karta kredytowa nie zostanie odblokowana za pomocą kodów 3D Secure, prośba o kontrolę bezpieczeństwa zostanie przekierowana do Twojego banku. Kilka sekund później, Twoje zamówienie będzie mogło być przetwarzane. Obciążenie rachunku karty odbywa się tylko w przypadku wysłania towarów do klienta.


Jakie standardy bezpieczeństwa używane są przez addnature.pl?

Priorytetem dla nas jest posiadanie wiarygodnych i pewnych standardów bezpieczeństwa. Dlatego właśnie wszystkie oferowane przez nas metody płatności uznawane są za całkowicie bezpieczne i sprawdziły się w ostatnich latach jako najlepsze metody płatności za zakupy online.

Czy mogę zmienić raz wybraną metodę płatności?

Niestety ze względów technicznych nie ma możliwości późniejszych zmian metody płatności. Jeżeli klient chce zmienić metodę płątności np. z polecenia zapłaty na PayPal, musi anulować istniejące zamówienie i dokonać zakupów jeszcze raz w naszym sklepie internetowym.

Czy mogę zapłacić tylko część kwoty, a pozostałą część spłacać w ratach?

Nie jest to możliwe ze względów proceduralnych.


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy, kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zadowoleni klienci
Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.
Wyślij do nas wiadomość tutaj.