Addnature sklep internetowy - addnature
Ciesz się jesiennymi biegami
30 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Środki impregnujące

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Toko Plus Impregnat 250ml
Toko Plus Impregnat 250ml
Toko
Plus Impregnat 250ml
72,00 zł

Środki do impregnacji odzieży – kiedy są potrzebne?

Materiały używane do produkcji strojów sportowych i trekkingowych, plecaków, akcesoriów outdoorowych czy namiotów bez prawidłowej pielęgnacji zaczną stopniowo tracić swoje właściwości. Nawet najbardziej profesjonalne, starannie dobrane wyposażenie nie przetrwa próby czasu, jeśli od samego początku nie będziemy o niego odpowiednio i troskliwie dbać. Regularne stosowanie środków do impregnacji odzieży poprawia komfort noszenia i pomaga utrzymać ją w nienaruszonym stanie. Na czym to polega? Przede wszystkim zewnętrzna warstwa kurtek przeciwdeszczowych, rękawic lub ubrań narciarskich i żeglarskich znacznie dłużej pozostanie sucha i ciepła. Co więcej, preparaty te minimalizują kondensację wilgoci od środka i pomagają utrzymać oddychalność tkaniny na najwyższych poziomie.

Charakterystyczną cechą środków do impregnacji odzieży jest długotrwała, skuteczna ochrona i wielokierunkowe działanie. W sklepie internetowym Addnature.pl posiadamy szeroką gamę produktów, które zostały opracowane specjalnie z myślą o ubraniach i sprzętach outdoorowych. Doskonałych efektów możemy się spodziewać zarówno w pielęgnacji akcesoriów bawełnianych lub puchowych, jak też wodoodpornych i posiadających wysokie parametry termoizolacyjne. Szczególną popularnością cieszą się między innymi różnego rodzaju środki do impregnacji odzieży z membraną, które sprawiają, że woda spływa z tkaniny, a membrana pod spodem działa bez ograniczeń. Jak często należy ich używać? Zabieg trzeba powtórzyć najpóźniej wtedy, kiedy zewnętrzna warstwa zaczyna chłonąć wilgoć i szybciej staje się mokra.

Środki do impregnacji odzieży w ofercie Addnature.pl

Istnieje kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać, aby pielęgnacja okazała się skuteczna. Konieczny jest przede wszystkim staranny dobór środków do impregnacji odzieży. Warto pamiętać, że niektóre z nich są przeznaczone dla konkretnych materiałów lub technologii, co może mieć bezpośredni wpływ na końcowe efekty. Chcąc ułatwić decyzję wszystkim miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu, wprowadziliśmy do naszej oferty wiele preparatów od sprawdzonych, cenionych producentów, takich jak Nikwax, Fibertec, Gear Aid, Rapide, Katadyn lub OrganoTex.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie? Nie bez znaczenia okazuje się dedykowany sposób wykorzystania. Chcąc uzyskać najlepszą możliwą wydajność, czasami trzeba zadbać o odpowiednią temperaturę aktywacji. Oczywiście posiadamy też szeroki wybór środków do impregnacji odzieży, które mogą być z powodzeniem używane w temperaturze pokojowej. W sklepie internetowym Addnature.pl znajdują się produkty o różnych pojemnościach i konsystencji, które należy nakładać na suche lub wilgotne tkaniny. Czasami warto też zaopatrzyć się w specjalne zestawy, które nadają się do stosowania podczas prania.