Addnature sklep internetowy - addnature
Wyprzedaż - rabaty do 80%¹
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
TEMATY POMOCY

Środki piorące

4 Artykuł
Filtr
Resetuj

certyfikacja zrównoważonego rozwoju

  • bluesign APPROVED 2

Kolor

  • biały
  • kolorowy

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 2
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Toko Plus Środek do prania tekstyliów 1000ml
Toko Plus Środek do prania tekstyliów 1000ml
Toko
Plus Środek do prania tekstyliów 1000ml
MSRP 168,00 zł 99,00 zł
- 41 %
SALE
Nikwax Base Fresh Odżywka 1l
Nikwax Base Fresh Odżywka 1l
Nikwax
Base Fresh Odżywka 1l
MSRP 74,99 zł 49,00 zł
- 34 %
SALE
Toko Plus Środek do prania tekstyliów 250ml
Toko Plus Środek do prania tekstyliów 250ml
Toko
Plus Środek do prania tekstyliów 250ml
MSRP 72,00 zł 49,00 zł
- 31 %
SALE
Aclima Wool Szampon 1 butelka 300 ml
Aclima Wool Szampon 1 butelka 300 ml
Aclima
Wool Szampon 1 butelka 300 ml
94,00 zł
  • Warianty: 1 butelka 300 ml
SALE

Środki piorące

Środki piorące do odzieży sportowej nie są czymś, nad czym zastanawiasz się w pierwszej kolejności, decydując się na uprawianie danej dyscypliny. Jednak prędzej czy później, z pewnością zainteresujesz się nimi, by utrzymać swój sprzęt i akcesoria w czystości, wzmocnić ich wytrzymałość i zapewnić długą użyteczność. W naszym sklepie proponujemy wiele środków piorących dopasowanych do danego materiału tak, aby Twój ekwipunek pozostał w świetnym stanie i służył Ci przez wiele kolejnych lat.

Akcesoria do pielęgnacji skóry

O niemal każdy materiał trzeba dbać w odmienny sposób. Ich różna struktura oraz inne właściwości nakazują stosowanie zróżnicowanych środków piorących do odzieży. Jednym z popularnych tkanin jest skóra. Jakkolwiek zwyczajnie nie brzmi, jeśli zadbasz o nią w odpowiedni sposób, odwdzięczy Ci się pięknym wyglądem i długoletnią trwałością.

Środki piorące – impregnaty

Impregnaty służą do ochrony odzieży wodoodpornej przed rozmaitymi warunkami zewnętrznymi. Przed ich zastosowaniem, zaleca się dokładne oczyszczenie ubrań specjalnie przeznaczonym do tego silnym środkiem piorącym. Łatwy i bezpieczny w użyciu impregnat do odzieży sportowej przedłuży ich żywotność i zoptymalizuje wydajność.

Środki piorące – neutralizatory brzydkich zapachów

Brzydki zapach użytkowanej odzieży sportowej jest nieunikniony. Na szczęście, w naszym sklepie dostępne są środki piorące, które świetnie sobie z nimi poradzą. Na addnature.pl znajdziesz środki piorące neutralizujące zapachy, które sprawdzą się w czyszczeniu odzieży, której nie możesz wrzucić do pralki, oraz takie, które z łatwością umieścisz w jej bębnie przed rozpoczęciem prania.

Środki piorące do prania tekstyliów

Tkaniny sztuczne wymagają innego traktowania niż wełna. Zanim więc użyjesz danego detergentu, sprawdź, czy nadaje się on do wskazanego rodzaju materiału, aby przypadkiem go nie zniszczyć. W addnature.pl proponujemy różne środki piorące do prania tekstyliów – w tym specjalistyczne środki piorące do prania odzieży technicznej. W naszej ofercie nie zabrakło również specjalnych linek, które umożliwią Ci wieszanie prania, gdziekolwiek się znajdziesz.